Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Алат и потрошни материјали

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на СЕЛОТЕЈП 15Х33

  СЕЛОТЕЈП 15Х33


  Димензија: 15мм х 33мм
  ден 15,00
  Слика на СЕЛОТЕЈП 48Х50
  Слика на УСБ МЕМОРИЈА 16 GB - MEDIA RANGE (USB)
  Слика на УСБ МЕМОРИЈА 32 GB - GOODRAM (USB)
  Слика на УСБ МЕМОРИЈА 8 GB - GOODRAM (USB)
  Слика на МЕМОРИСКА КАРТИЧКА 16 GB - GOODRAM (MICRO CARD)
  Слика на ХЕФТАЛИЦИ DELTA – 24/6 (МУНИЦИЈА)

  ХЕФТАЛИЦИ DELTA – 24/6 (МУНИЦИЈА)


  Пакување: 1/1000 парчиња
  ден 15,00
  Слика на ХЕФТАЛИЦИ DELTA ЖОЛТИ – 24/6 (МУНИЦИЈА)

  ХЕФТАЛИЦИ DELTA ЖОЛТИ – 24/6 (МУНИЦИЈА)


  Пакување: 1/1000 парчиња
  ден 20,00
  Слика на ХЕФТАЛИЦИ OPTIMA – 24/6 (МУНИЦИЈА)

  ХЕФТАЛИЦИ OPTIMA – 24/6 (МУНИЦИЈА)


  Пакување: 1/1000 парчиња
  ден 15,00
  Слика на ХЕФТАЛИЦИ OPTIMA – NO.10 (МУНИЦИЈА)

  ХЕФТАЛИЦИ OPTIMA – NO.10 (МУНИЦИЈА)


  Пакување: 1/1000 парчиња
  ден 15,00
  Слика на АКУМУЛАТОРСКИ КЛЕМИ +,- ПАР
  Слика на БУРГИИ GEKO PROFI 1-13MM/25KOM
  Слика на ДИГАЛКА - НИСКА КРОКОДИЛКА 2.5Т
  Слика на КОМПЛЕТ ОСИГУРАЧИ
  Слика на ЛЕД ЛАМБА 30+6 LED 230/12V СО ПРОДОЛЖЕТОК
  Слика на ПОЛНАЧ ЗА АКУМУЛАТОР 12/24V 50-200Ah
  Слика на ПОЛНАЧ НА АКУМУЛАТОРИ GEL I AGM 6/12V
  Слика на РАБОТНА СВЕТИЛКА COB LED XML 6
  Слика на СЕТ 100-КОМ БИТОВИ
  Слика на СЕТ O - ПРСТЕНИ

  СЕТ O - ПРСТЕНИ

  ден 3.346,00
  Слика на СЕТ TORX КЛУЧЕВИ PVC КУТИЈА
  Слика на СЕТ АЛАТ ЗА ЛЕПЕЊЕ ГУМИ TUBELES 8 PCS
  Слика на ШАЈБНИ КАРТЕР БАКАР 150 КОМ
  Слика на ШТРАФЦИГЕР СИВО СИН 10ПАРЧ.
  Слика на ШУБЛЕР 150MМ 0.05

  ШУБЛЕР 150MМ 0.05

  ден 820,00
  Слика на USB ПОЛНАЧ

  USB ПОЛНАЧ

  ден 354,00
  Слика на ГЕДОРА СЕТ ГАРНИТУРА ВО КУФЕР
  Слика на ДУВАЛКА ЗА ГУМИ СО МАНОМЕТАР
  Слика на КЛЕШТА ЗА БУКСНИ (комплет со прибор)
  Слика на РАЧЕН СЕТ 1/2col 11 парчиња
  Слика на РАЧЕН СЕТ 1/4col 11 парчиња
  Слика на РАЧЕН СЕТ 3/8col 11 парчиња
  Слика на СЕТ ЗА РЕПАРИРАЊЕ НА НАВОЈ

  СЕТ ЗА РЕПАРИРАЊЕ НА НАВОЈ


  Комплетот за репарирање нуди

  • Механичка услуга
  • 5 различни големини: M5x0.8, M6x1.0, M8x1.25, M10x1.5, M12x1.75
  Состав на сетот

  • 5 Дупчалки (бургии)
  • 5 едностепени славини за навој
  • 5 пакувања спирални инсерти,
  • 5 пакувања на навртки
  • 5 додатоци
  • Аллан клуч
  ден 7.976,00
  Слика на СЕТ КЛЕШТА ЗА ЗГЛОБОВИ
  Слика на СЕТ КЛЕШТА ЗА ЗГЛОБОВИ
  Слика на СЕТ КРЦКАЛКА (гедора) со додатоци од 85 парчиња
  Слика на ТОРАКС СЕТ 85 парчиња