Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Алансер за палење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ APRILIA 50 DITECH

  АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ APRILIA 50 DITECH


  Опис: Алансер за палење, starter motor AP2QCA000455
  Одговара за следниве модели: Aprilia SR 50 2000-2003 Carburator, SR 50 DiTech, Aprilia Habana 50 (Morini Engine)
  - Сликата е автентична на производот
  ден 1.650,00
  Слика на АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ BAOTIAN-YIYING 50 4T

  АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ BAOTIAN-YIYING 50 4T


  Опис: Алансер за палење, starter motor GY6 50-60-80 139QMB
  Одговара за следниве 4Тактни модели: Baotian-Yiying-Znen-Hamachi 50 4T
  - Сликата е автентична на производот
  ден 1.050,00
  Слика на АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ JONWAY-TUMOPAR GY6 125/150

  АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ JONWAY-TUMOPAR GY6 125/150


  Опис: Алансер за палење, starter motor GY6 125/150
  Одговара за следниве 4Тактни модели: Jonway, Tumopar, Znen 125 4T, Hisun, Hamachi, Baotian, Tianke
  - Сликата е автентична на производот
  ден 1.100,00
  Слика на АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ KEEWAY-CPI 50 2T

  АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ KEEWAY-CPI 50 2T


  Опис: Алансер за палење, starter motor 1E40QMB
  Одговара за следниве 2Тактни модели: Keeway matrix, focus, huricane 50 2t, Cpi oliver, hussar 50, Generic xor, ideo 50
  - Сликата е автентична на производот
  ден 1.200,00
  Слика на АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ PIAGGIO-APRILIA 50

  АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ PIAGGIO-APRILIA 50


  Опис: Алансер за палење, starter motor 82530R
  Одговара за следниве модели: PIAGGIO TYPHOON, NRG 50, GILERA RUNNER, STALKER 50, APRILIA SR50 (Piaggio Engine)
  - Сликата е автентична на производот
  ден 1.500,00
  Слика на АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ YAMAHA-MALAGUTI 50

  АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ YAMAHA-MALAGUTI 50


  Опис: Алансер за палење, starter motor 5BM-H1800-01-00 / 5BMH1800010
  Одговара за следниве 2Тактни модели: Yamaha JOG 50, BW'S, Yamaha AEROX 50 2T, Malaguti F12, F15
  - Сликата е автентична на производот
  ден 1.600,00
  Слика на ВАРИЈАТОР СПОРТСКИ APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI

  ВАРИЈАТОР СПОРТСКИ APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI


  Опис:Спортски варијатор - Multivar MALOSSI 519019
  Содржи: СЕТ ролни од Ø19x15.5mm / 7.2gr, бел федер, клизачи и поклопец. (исто како на сликата)
  Дизајниран од инжинери со големо искуство, направен од робот со голема прецизност и тестиран на тркачка патека
  Наменето е за APRILIA SR50 2004 до 2020 со PIAGGIO машина, PIAGGIO NRG 50, GILERA RUNNER 50, DERBI GP1 50
  Made in Italy
  ден 5.300,00
  Слика на ВАРИЈАТОР СПОРТСКИ KEEWAY-CPI-GENERIC 50

  ВАРИЈАТОР СПОРТСКИ KEEWAY-CPI-GENERIC 50


  Опис: Спортски варијатор - Multivar MALOSSI 5113363
  Содржи: 2 пара ролни 6HTRoll Ø16x13mm со тежина од 6 и 9gr. бел федер, болц и клизачи.
  Дизајниран од инженери со големо искуство, направен од робот со голема прецизност и тестиран на тркачка патека
  Наменет е за KEEWAY MATRIX, FOCUS, F-ACT, HURICANE 50, CPI OLIVER, GENERIC XOR 50, BAOTIAN 2T, HAMACHI MINARELLI 2T со осовина на радилица Ø16mm
  Made in Italy
  ден 5.300,00
  Слика на КАИШ СПОРТСКИ APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI

  КАИШ СПОРТСКИ APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI


  Опис: Каиш спортски APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI
  Malossi X SPECIAL belt 6116889, одлична замена за фабрички каиш
  Наменет е за APRILIA SR50 2004 до 2020 со PIAGGIO машина, PIAGGIO NRG 50, GILERA RUNNER 50, DERBI GP1 50
  Made in Italy
  ден 1.450,00
  Слика на АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ YAMAHA ATV

  АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ YAMAHA ATV


  Опис: Алансер за палење, YAMAHA ATV
  Наменет за следниве модели Starter motor ATV Yamaha Grizzly 400 2007-2009, ATV Yamaha Grizzly 450 2007-2010, ATV Yamaha Grizzly 600 1998-2001, ATV Yamaha Grizzly 660 2002-2008, ATV Yamaha Kodiak 400 2000-2006, ATV Yamaha Kodiak 450 2003-2006, ATV Yamaha Wolverine 450 2007-2010, ATV Yamaha Rhino 450 2006-2009, ATV Yamaha Rhino 660 2004-2007
  Компитабилен за: Mitsuba SM13, Arrowhead SMU0263 oem 4WV-81800-00-00 4WV-81890-00-00 5KM-81890-00
  ден 6.700,00