Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Компјутерска и мобилна галантерија

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ПОЛНАЧ ЗА IPHONE

  ПОЛНАЧ ЗА IPHONE

  Полнач за Iphone (адаптер + кабел)
  ден 500,00 ден 350,00
  Слика на СЕЛФИ СТИК

  СЕЛФИ СТИК

  Универзален селфи стик (selfie stick) за мобилен телефон.
  ден 399,00
  Слика на УСБ МЕМОРИЈА 16 GB - MEDIA RANGE (USB)
  Слика на УСБ МЕМОРИЈА 32 GB - GOODRAM (USB)
  Слика на УСБ МЕМОРИЈА 8 GB - GOODRAM (USB)
  Слика на МЕМОРИСКА КАРТИЧКА 16 GB - GOODRAM (MICRO CARD)
  Слика на БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ MAXLIFE

  БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ MAXLIFE


  Colour: black
  Cable length: 1,20 m
  Frequency range: 110 - 205 kHz
  Current: 1,20 A
  Brand: Maxlife
  Input voltage: 5 V (1,5 A)
  Inductive charging distance: ≤ 8 mm
  Inductive charging efficiency: ≥ 72%
  Warranty: 12 mc
  ден 300,00
  Слика на БРЗ ПОЛНАЧ 4XUSB - 30W FOREVER

  БРЗ ПОЛНАЧ 4XUSB - 30W FOREVER

  Полнач за автомобил за брзо полнење со 4 x USB за телефони и таблети.
  ден 799,00
  Слика на ДРЖАЧ / БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ ЗА КОЛА DEVIA

  ДРЖАЧ / БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ ЗА КОЛА DEVIA

  Безжичен брз полнач DEVIA и држач за автомобил е мултифункционален производ што ќе го полни и држи iPhone-ot во автомобилот. Не треба да поврзувате кабел за полнење телефон и можете да уживате во безжично полнење во автомобилот. Држачот е погоден за сите iPhone телефони со поддршка за безжично полнење.
  ден 990,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД BH 120 BLACK

  ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД BH 120 BLACK

  Универзален држач за велосипеди Forever BH-120 е идеален производ за велосипедисти кои користат паметни телефони. Овозможува лесен пристап до телефонот додека возите велосипед. Монтиран на кормилото на велосипедот, тој стабилно го држи уредот на вистинското место за корисникот и овозможува бесплатно користење навигација или плеер за музика. Држачот совршено се прилагодува на вашиот паметен телефон благодарение на еластичните еластични ленти изработени од издржлив силикон. Во исто време, тој овозможува лесен пристап до сите копчиња без блокирање на функциите за препознавање лице или сензор за светло.
  ден 390,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MAXLIFE

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MAXLIFE

  Магнетен држач за мобилен телефон за автомобили Maxlife MXCH-11. Рачката се одликува со магнетски систем, што го прави многу лесен за употреба и одговара на голем број уреди.
  ден 260,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  Универзален држач за во автомобил за вашиот мобилен телефон / паметен телефон за прицврстување на шофершајбната на автомобилот. Ова значи дека можете да го чувате вашиот мобилен телефон дури и додека сте во автомобилот, безбеден во вашето видно поле.
  ден 240,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY


  Тип на производ: Држач за мобилен телефон за во автомобил. Компатибилен за сите паметни телефони со максимална ширина 11,5 см; должината не е ограничена; Има прицврстување за стакла на автомобилот. Лесно се отстранува уредот со копчето за ослободување. Практично и лесно позиционирање внатре / надвор. Безбеден и лесен за употреба, совршен за долги патувања. Должина на врат на змија 20 см
  ден 199,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - FOREVER 13.000,AH

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - FOREVER 13.000,AH

  Универзална екстерна батрија за паметни телефони со метална кутија. Вклучен е и кабелот за батеријата микро USB.
  ден 1.249,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 20000 mAh

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 20000 mAh

  Тој е совршен придружник за патување бидејќи има две одделни USB порти што ви овозможуваат да полните два паметни телефони или таблети истовремено. Дополнително, неговиот ултра тенок и лесен дизајн го прави исклучително пренослив, додека предниот индикатор покажува колку енергија ви останува.
  ден 1.444,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 2600 mAh

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 2600 mAh

  Екстерната батерија SETTY е извор на дополнителна енергија што можеме да ја користиме во секое време. Малата големина на батеријата ви овозможува секогаш да ја носите со себе.
  ден 379,00
  Слика на ЗВУЧНИК BLUETOOTH FOREVER BS 400

  ЗВУЧНИК BLUETOOTH FOREVER BS 400

  Пренослив звучник FOREVER BS-400 нуди бројни високо квалитетни и напредни одлики. Има репродукција на музика преку Bluetooth. За звучникот е можно да се вметне картичка Micro SD (максимален капацитет од 32 GB) или USB флеш-уред.
  ден 1.390,00
  Слика на МИКРО СД KINGSTON - 128 GB - CLASS 10
  Слика на МИКРО СД KINGSTON - 16 GB - CLASS 10
  Слика на МИКРО СД KINGSTON - 32 GB - CLASS 10
  Слика на МИКРО СД KINGSTON - 64 GB - CLASS 10
  Слика на МИКРО СД -SANDISK 32 GB – МЕМОРИСКА КАРТИЧКА – CLASS 10
  Слика на МИКРО СД -SANDISK 64 GB – МЕМОРИСКА КАРТИЧКА – CLASS 10
  Слика на ПОЛНАЧ 2xUSB + QUALCOMM 3.0 + TYPE C - БРЗ ПОЛНАЧ

  ПОЛНАЧ 2xUSB + QUALCOMM 3.0 + TYPE C - БРЗ ПОЛНАЧ

  Брзо наполнете ги уредите што се напојуваат преку USB со полначот за автомобили Forever. Одликувајќи се со две USB порти и единствена USB-C порта, овој полнач за автомобил е совршен за полнење на три уреди истовремено.
  ден 799,00
  Слика на ПОЛНАЧ 3 ВО 1 - FOREVER - MICRO USB

  ПОЛНАЧ 3 ВО 1 - FOREVER - MICRO USB

  Универзален полнач Forever 3in1 за мини USB
  ден 330,00
  Слика на ПОЛНАЧ ЗА КОЛА MAXLIFE FAST CHARGE 2.4A, 2xUSB

  ПОЛНАЧ ЗА КОЛА MAXLIFE FAST CHARGE 2.4A, 2xUSB

  Полначот за автомобили Maxlife MXCC-01. е совршен и како држач за автомобили со функција за безжично полнење и навигација. Способноста да се полнат два уреди истовремено (2x USB) е предност што ќе ја ценат оние што обично патуваат со компанијата или користат многу уреди истовремено, на пр. и телефонот и навигацијата. Производот има совршени димензии. Многу е лесно да се соберат и расклопат.
  ден 290,00
  Слика на СЛУШАЛКИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE 100

  СЛУШАЛКИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE 100

  TWE-100 earPHONES ќе го направат вашиот секојдневен живот лесен. Слушалките се поврзуваат безжично преку BLUETOOTH 4.2.
  ден 1.299,00
  Слика на СОЛАРЕН ПОЛНАЧ 5000 MAH- SETTY

  СОЛАРЕН ПОЛНАЧ 5000 MAH- SETTY

  Овој производ е соларен полнач со вградена батерија со високи перформанси. Издржливиот и водоотпорен соларен полнач ви овозможува да ги полните вашите мобилни уреди во кое било време и на кое било место. Особено во лето, овој уред е подготвен да користи надворешна енергија без грижи. Уживајте во музиката на плажа без да размислувате за траењето на батеријата. Ако сте надвор или немате електрична енергија, можете да ги користите или да ги полните вашите уреди со сончева енергија. Со јадицата со карабин може да го обесите на ранецот, така што батеријата се полни секогаш кога пешачите.
  ден 699,00
  Слика на УСБ 16 GB - TOSHIBA

  УСБ 16 GB - TOSHIBA

  ден 290,00
  Слика на УСБ KINGSTON 32 GB DATA TRAVELER
  Слика на УСБ KINGSTON 128 GB 3.0

  УСБ KINGSTON 128 GB 3.0

  ден 1.333,00
  Слика на УСБ KINGSTON 64 GB 3.0
  Слика на POWER BANK SETTY - 5200 mAh

  POWER BANK SETTY - 5200 mAh

  Екстрната батерија SETTY е извор на дополнителна енергија што можеме да ја користиме во секое време. Малата големина на батеријата ви овозможува секогаш да ја имате со вас.
  ден 599,00
  Слика на ЗВУЧНИК - BLUETOOTH - JUNIOR - SETTY

  ЗВУЧНИК - BLUETOOTH - JUNIOR - SETTY

  Setty Junior Bluetooth е безжичен звучник со вграден микрофон, слот за Micro SD - може да ја преземете вашата музика од Micro SD картичка до 32 GB, Mini USB кабел.
  ден 499,00
  Слика на ПРОЕКТОР MULTIPIC 2.2

  ПРОЕКТОР MULTIPIC 2.2

  Повеќе не мора да гледате филмови на малиот екран на вашиот компјутер. Можете лесно да го поврзете Multipic 2.2 со лаптоп и да го прикажувате филмот на екранот што може да се преклопи, кој може да го купите во сет со проекторот. Не е секогаш можно да се позиционира проекторот совршено во однос на екранот, така што проекторот е опремен со функцијата за корекција на сликата „Keystone“, што ќе осигура дека сликата ќе биде совршено правоаголна, без оглед на аголот на гледање. Благодарение на употребата на современи материјали и добро осмислената структура, Multipic 2.2. тежи само 1 кг - лесно можете да го понесете со вас каде и да треба!
  ден 6.799,00
  Слика на ПРОЕКТОР OVERMAX MULTIPIC 3.1

  ПРОЕКТОР OVERMAX MULTIPIC 3.1

  Врвен мултимедијален проектор за филмови, фотографии и презентации со лесен пристап до големиот екран. Уживајте во одличен квалитет на слика со дијагонала до 140 "за разлика од 1000: 1. Најдобрата сатурација во боја обезбедува LCD технологија, а LED светилката обезбедува долга работа и мала потрошувачка на енергија.
  ден 9.999,00
  Слика на СЛУШАЛКИ - XO - БЕЛИ/ЦРНИ

  СЛУШАЛКИ - XO - БЕЛИ/ЦРНИ

  Музички стерео слушалки со микрофон
  ден 290,00
  Слика на СЛУШАЛКИ DEVIA SMART BLUETOOTH - WHITE
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER - JSE - 200 - ACTIV

  СЛУШАЛКИ FOREVER - JSE - 200 - ACTIV

  Сочни звуци кои течат директно до вашите сетила. Поставете ја забавата со Forever Juicy JSE изберете го вашиот омилен стил. Дајте им живот на сочните музички ритми!
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER - STREET MUSIC HEADSET

  СЛУШАЛКИ FOREVER - STREET MUSIC HEADSET

  Слушалки со патент , компатибилен со цела опрема со приклучок за слушалки од 3,5 мм
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH BSH-100 – SPORT

  СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH BSH-100 – SPORT

  Модерни слушалки FOREVER BLUETOOTH BSH-100 – SPORT за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети. Одлични се за сите кои што се вљубеници во спортот. Меката и тенка гума совршено се прилагодува на увото и не паѓа.
  ден 899,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH TWE-200

  СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH TWE-200

  Бежични слушалки FOREVER BLUETOOTH TWE-200 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети. Одлични се за сите кои што се вљубеници во спортот.
  ден 2.333,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200

  СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200

  Модерни слушалки FOREVER JSE – 200 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200 – ACTIV

  СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200 – ACTIV

  Слушалки FOREVER JSE – 200 – ACTIV за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200 – CASUAL

  СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200 – CASUAL

  Модерни слушалки FOREVER JSE – 200 – CASUAL за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER MF 310+ – BLUETOOTH

  СЛУШАЛКИ FOREVER MF 310+ – BLUETOOTH

  Bluetooth Forever MF-310 е совршен начин да го извлечете максимумот од вашите разговори во движење. Оваа интуитивно дизајнирана слушалка за Bluetooth е направена за лесно поврзување со вашиот мобилен телефон. Со својот атрактивен и лесен дизајн, ги олеснува безжичните повици.
  ден 599,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER MF 320+ – BLUETOOTH

  СЛУШАЛКИ FOREVER MF 320+ – BLUETOOTH

  Bluetooth Forever MF-320 е совршен начин да го извлечете максимумот од вашите разговори во движење. Оваа интуитивно дизајнирана слушалка за Bluetooth е направена за лесно поврзување со вашиот мобилен телефон. Со својот атрактивен и лесен дизајн, ги олеснува безжичните повици.
  ден 599,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 400

  СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 400

  Модерни слушалки FOREVER SE – 400 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 400

  СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 400

  Модерни слушалки FOREVER SE – 400 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 410

  СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 410

  Модерни слушалки FOREVER SE – 410 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 399,00
  Филтри Close
  Min: ден 100,00 Max: ден 9.999,00
  ден100 ден9999
  • Бела
  • Црна
  • Пастелна
  • Розе
  • Плава
  • Зелена
  • Розева
  • Сина
  • Црвена
  • Златна
  • Сива