Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ACME

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на СЛУШАЛКИ ACME- HA11 СО МИКОФОН

  СЛУШАЛКИ ACME- HA11 СО МИКОФОН

  ACME HA11 слушалки со микрофон. Oвие слушалки имаат интегриран микрофон на кабелот за да можете лесно да одговарате на повиците. Тие имаат иновативен и удобен дизајн, слушалките се преклопуваат за да заштедат простор и лесно се вклопуваат во торбата. Прилагодливата лента за на глава ви овозможува да ги прилагодите според вашите потреби, а меката навртена лента за на глава и перниците за уши ги прават слушалките пријатни за носење.
  ден 599,00
  Слика на МАУС ACME – MS14

  МАУС ACME – MS14  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 359,00