Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Acer

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на NOTEBOOK ACER ASPIRE 3 (A315-31-C76T)

  NOTEBOOK ACER ASPIRE 3 (A315-31-C76T)


  Боја: Црна
  Екран: 15.6"
  Процесор: intel® Celeron® Quad Core Processor N3450
  Тежина: 1.9 kg.
  Оперативен систем: Linux
  Гаранција: 2 години
  ден 16.299,00
  Слика на NOTEBOOK ACER ASPIRE 3 (A315-53-37JB)

  NOTEBOOK ACER ASPIRE 3 (A315-53-37JB)


  Боја: Црна
  Екран: 15.6"
  Процесор: Intel® Core™ i3-7020U
  Тежина: 1.9 kg.
  Оперативен систем: Linux
  Гаранција: 2 години
  ден 21.499,00
  Слика на NOTEBOOK ACER ASPIRE 3 (A315-53G-54NA)

  NOTEBOOK ACER ASPIRE 3 (A315-53G-54NA)


  Боја: Црна
  Екран: 15.6"
  Процесор: Intel® Core™ i5-7200U
  GeForce® MX130 2GB
  Тежина: 1.9 kg.
  Оперативен систем: Linux
  Гаранција: 2 години
  ден 32.999,00
  Слика на NOTEBOOK ACER SWIFT 1 (SF114-32-P4T2)

  NOTEBOOK ACER SWIFT 1 (SF114-32-P4T2)


  Екран: 14” FHD IPS
  Процесор: Intel® Pentium® Silver Processor N5000
  Figerprint
  Тежина: 1.9 kg.
  Оперативен систем: Windows 10 Home
  Гаранција: 2 години
  ден 28.999,00