Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ФОТОКОПИРНА ХАРТИЈА FABRIANO A4 80G/M2

  Бренд: Fabriano
  Шифра: 100305
  ден 200,00
  i h

  Фотокопирна хартија Fabriano карактеристики:

  • 80g/m2, премиум квалитет, белина 168%, погодна за сите видови на уреди и режим на работа, за еднострани и двострани отпечаток, 500 листа
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Фотокопирна хартија Fabriano карактеристики:

  • 80g/m2, премиум квалитет, белина 168%, погодна за сите видови на уреди и режим на работа, за еднострани и двострани отпечаток, 500 листа