Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ФОТОКОПИРАНА ХАРТИЈА FABRIANO MULTI P@PER A4

  Бренд: Fabriano
  Шифра: 100308
  *
  ден 480,00
  i h

  Фотокопирна хартија Fabriano карактеристики:

  • Фотокопирна хартија од 100-300g/m2, премиум квалитет, погодна за сите видови на уреди и режим на работа, за еднострани и двострани отпечатоци, 125-500 листа
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Фотокопирна хартија Fabriano карактеристики:

  • Фотокопирна хартија од 100-300g/m2, премиум квалитет, погодна за сите видови на уреди и режим на работа, за еднострани и двострани отпечатоци, 125-500 листа
  Ознаки за производ