Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ТАЈНИ НА ПРЕГОРАВАЊЕТО

  Бренд: Publisher

  Автор: Дејвид Браун
  Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  ИСБН: 9786084569169
  Година на издавање: 2012
  Број на страни: 118
  Димензии: 125X195
  Корица: мека
  Јазик: МК
  Шифра: 100018
  ден 250,00
  ден 212,00
  i h

  Постигнете брзи резултати со овој брз и лесен водич низ основите на преговарањето

  Во оваа книга ќе откриете:
  Како да ги одредите преговарачките варијабли и пакет-договорите
  Како да ги одбегнете вообичаените стапици
  Како да го употребувате и да го толкувате говорот на телото
  Како да се справите со тешките луѓе
  Како да постигнете одлични резултати со двојна добивка

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Постигнете брзи резултати со овој брз и лесен водич низ основите на преговарањето

  Во оваа книга ќе откриете:
  Како да ги одредите преговарачките варијабли и пакет-договорите
  Како да ги одбегнете вообичаените стапици
  Како да го употребувате и да го толкувате говорот на телото
  Како да се справите со тешките луѓе
  Како да постигнете одлични резултати со двојна добивка

  Ознаки за производ