Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СТОЛ NEBRASKA – WORK COLLECTION


  • Tilt механизам
  • Уникатен Дизајн
  • Хромирани Елементи
  • до 120кг
  • 6 Месеци Гаранција
  Шифра: 100451
  *
  ден 5.950,00
  i h

  *ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕКРА НА КОЛИЧИНИ*

   

  Канцелариски стол Nebraska карактеристики:

  • Канцелариски стол со мрежаста потпирачка
  • Регулирање на височината на столот
  • Tilt механизам со лулање
  • Регулирање на силата на лулање според тежината на корисникот
  • Пластични потпирачи за раце
  • Хромиран амортизер и постоље
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг
  • Европски Сертификат TÜV
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  *ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕКРА НА КОЛИЧИНИ*

   

  Канцелариски стол Nebraska карактеристики:

  • Канцелариски стол со мрежаста потпирачка
  • Регулирање на височината на столот
  • Tilt механизам со лулање
  • Регулирање на силата на лулање според тежината на корисникот
  • Пластични потпирачи за раце
  • Хромиран амортизер и постоље
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг
  • Европски Сертификат TÜV