Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СТОЛ ISIT ARM – VISITOR COLLECTION


  • Ергономска Конструкција
  • Уникатен Дизајн
  • до 120кг
  • 2 Години Гаранција
  Шифра: 100389
  *
  ден 2.490,00
  i h

  Канцелариски стол Isit ARM карактеристики:

  • Стабилна метална рамка со кружен профил, во црна и хромирана боја
  • Седалка и потпирачка од повеќеслоен шпер, тапациран со висококвалитетно платно класа C или кожа класа V
  • Пластични капаци на седалка и потпирачка
  • Седалка со извиткан преден крај
  • Заштитници на ногарките за заштита на подот и за заштита при редење на столиците еден во друг
  • Можност за редење до 8 броја
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Канцелариски стол Isit ARM карактеристики:

  • Стабилна метална рамка со кружен профил, во црна и хромирана боја
  • Седалка и потпирачка од повеќеслоен шпер, тапациран со висококвалитетно платно класа C или кожа класа V
  • Пластични капаци на седалка и потпирачка
  • Седалка со извиткан преден крај
  • Заштитници на ногарките за заштита на подот и за заштита при редење на столиците еден во друг
  • Можност за редење до 8 броја
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг