Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СТОЛ FOREX – WORK COLLECTION


  • CPT механизам
  • Ергономска конструкција
  • до 120кг
  • 6 Месеци Гаранција
  Шифра: 100383
  *
  ден 2.950,00
  i h

  Канцелариски стол Forex карактеристики:

  • CPT Механизам
  • Ергономска седалка и потпирачка тапацирани со висококвалитетно платно
  • Регулирање на висината на седење
  • Регулирање на висината и наклонот на потпирачката со можност за фиксирање во саканата позиција
  • Регулирање на длабочината на седење
  • Ергономски потпирачи за раце
  • Стабилно постоље со метална конструкција и самозаклучувачки тркалца за меки површини
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Канцелариски стол Forex карактеристики:

  • CPT Механизам
  • Ергономска седалка и потпирачка тапацирани со висококвалитетно платно
  • Регулирање на висината на седење
  • Регулирање на висината и наклонот на потпирачката со можност за фиксирање во саканата позиција
  • Регулирање на длабочината на седење
  • Ергономски потпирачи за раце
  • Стабилно постоље со метална конструкција и самозаклучувачки тркалца за меки површини
  • Максимална тежина на корисникот – 120кг