Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  РЕГИСТРАТОР ПВЦ - PALMA

  Бренд: Palma
  Регистратор изработен од сива лепенка обложена со ПВЦ материјал со што се обезбедува голема заштита од вода и механички оштетувања. Регистраторот има високо квалитетен метален механизам.
  Шифра: 100303
  *
  ден 155,00
  i h

  Регистратор ПВЦ карактеристики:

  • Регистратор изработен од сива лепенка обложена со ПВЦ материјал со што се обезбедува голема заштита од вода и механички оштетувања
  • Високо квалитетен метален механизам
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Регистратор ПВЦ карактеристики:

  • Регистратор изработен од сива лепенка обложена со ПВЦ материјал со што се обезбедува голема заштита од вода и механички оштетувања
  • Високо квалитетен метален механизам
  Ознаки за производ