Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  РЕГИСТРАТОР ЕКО - PALMA

  Бренд: Palma

  Димензии: 80mm/A4
  Шифра: 100300
  ден 75,00
  i h

  Регистратор кој и покрај ниската цена е изработен од квалитетна сива лепенка и метален механизам со висок квалитет.

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Регистратор кој и покрај ниската цена е изработен од квалитетна сива лепенка и метален механизам со висок квалитет.

  Ознаки за производ