Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Нега и хигиена

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на CC DAY CREAM LIGHT SPF15 50ML

  CC DAY CREAM LIGHT SPF15 50ML


  • Дневна крема
  • 50ml
  • Дерматолошки тестирано
  ден 646,00
  Слика на GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЖАЛФИЈА – 370 ML

  GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЖАЛФИЈА – 370 ML


  Органски смирувачки интимен гел со екстракт од жалфија и алантоин кој ги смирува воспаленијата!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО КАМИЛИЦА И АЛОЕ – 370 ML

  GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО КАМИЛИЦА И АЛОЕ – 370 ML


  Органски интимен гел со екстракти од камилица и алое вера со смирувачки ефект!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЧАЈНО ДРВО И НЕВЕН – 370 ML

  GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЧАЈНО ДРВО И НЕВЕН – 370 ML


  Органски антибактериски интимен гел со екстракти од чајно дрво и невен за нормализирање на pH вредноста!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АГРАН- 150 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АГРАН- 150 ML


  Органски крем за лице со арганово масло за сува кожа и за кожа склона кон брчки и иритации!
  ден 305,00
  Слика на GREEN PHARMACY ПОДМЛАДУВАЧКИ ЛОСИОН ЗА ТЕЛО – 400 ML

  GREEN PHARMACY ПОДМЛАДУВАЧКИ ЛОСИОН ЗА ТЕЛО – 400 ML


  Лосион за тело со стабилизиран екстракт од слуз од полжав и патентиран потхранувачки комплекс Body3 ComplexTm !
  ден 580,00
  Слика на GREEN PHARMACY СЕРУМ ЗА СУВИ ВРВОВИ – 30 ML

  GREEN PHARMACY СЕРУМ ЗА СУВИ ВРВОВИ – 30 ML


  Растителен серум за нега на врвовите на косата!
  Начин на употреба: Се нанесуваат 1-2 капки од серумот на врвовите на мокра или сува коса. Серумот не се мие.
  Пакување: 30 ml
  Серумот не содржи парабени, вештачки бои, SLS (Sodium lauryl sulfate) и SLES (Sodium laureth sulfate).
  ден 400,00
  Слика на GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ЗА ОШТЕТЕНА КОСА – 250 ML

  GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ЗА ОШТЕТЕНА КОСА – 250 ML


  Растителен спреј еликсир за нега на оштетена, истоштена и бојадисана коса!
  ден 275,00
  Слика на GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ПРОТИВ КОСОПАД – 250 ML

  GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ПРОТИВ КОСОПАД – 250 ML


  Растителен спреј еликсир против косопад!
  ден 275,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО АРГАН И КАЛИНКА -350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО АРГАН И КАЛИНКА -350 ML


  Природен шампон за сува коса!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО ЖЕН-ШЕН -350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО ЖЕН-ШЕН -350 ML


  Природно решение за масна коса со суви врвови!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО КАМИЛИЦА -350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО КАМИЛИЦА -350 ML


  Природен шампон за истоштена, третирана и слаба коса!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО КОПРИВА -350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО КОПРИВА -350 ML


  Природен шампон за нормална коса!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО НЕВЕН-350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО НЕВЕН-350 ML


  Природен шампон за нормална до масна коса!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО РЕПАЈ-350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО РЕПАЈ-350 ML


  Природно решение за проблеми со косопаст!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО ЦИНК И БРЕЗА-350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО ЦИНК И БРЕЗА-350 ML


  Природно решение за да се ослободите од перутот!
  ден 290,00
  Слика на PANTHENOL FEET CREAM 50ML

  PANTHENOL FEET CREAM 50ML


  Измазнувачка крема

  • Ексфолира, регенерира, навлажнува
  • Погоден за стапала, колена и лактите
  • Дерматолошки тестирано
  ден 386,00
  Слика на PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО БРУСНИЦА – 300 ML

  PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО БРУСНИЦА – 300 ML


  Органски интимен гел со екстракт од брусница со смирувачки ефект!
  ден 495,00
  Слика на PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЖАЛФИЈА – 300 ML

  PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЖАЛФИЈА – 300 ML


  Органски интимен гел со екстракт од жалфија со смирувачки ефект!
  ден 495,00
  Слика на PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО КАМИЛИЦА – 300 ML

  PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО КАМИЛИЦА – 300 ML


  Органски интимен гел со екстракт од камилица со смирувачки ефект!
  ден 495,00
  Слика на PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО СО ЧАЈНО ДРВО – 300 ML

  PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО СО ЧАЈНО ДРВО – 300 ML


  Органски интимен гел со екстракт од чајно дрво кој ја нормализира pH вредноста во интимната зона!
  ден 495,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ИСПУКАНИ ПЕТИ – 75 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ИСПУКАНИ ПЕТИ – 75 ML


  Органска крема за испукани пети со тегавец и масло од орев!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АЛОЕ- 150 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АЛОЕ- 150 ML


  Органски крем за лице со екстракт од алое за сува, чувствителна и оштетена кожа!
  ден 305,00
  Слика на GREEN PHARMACY МАСЛО ОД РЕПАЈ И ЧИЛИ - 100 ML

  GREEN PHARMACY МАСЛО ОД РЕПАЈ И ЧИЛИ - 100 ML


  Растително масло за скалп за стимулирање на растот на косата!
  ден 240,00
  Слика на GREEN PHARMACY МАСЛО РЕПАЈ И КОЊСКО ОПАВЧЕ - 100 ML

  GREEN PHARMACY МАСЛО РЕПАЈ И КОЊСКО ОПАВЧЕ - 100 ML


  Растително масло за скалп против косопад!
  ден 240,00
  Слика на GREEN PHARMACY МАСЛО СО РЕПАЈ И АРГАНОВО МАСЛО – 100 ML

  GREEN PHARMACY МАСЛО СО РЕПАЈ И АРГАНОВО МАСЛО – 100 ML


  Растително масло за скалп за потхранување и регенерација на косата!
  ден 240,00
  Слика на GREEN PHARMACY ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО – 300 ML

  GREEN PHARMACY ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО – 300 ML


  Органско пилинг за тело со арганово масло, смоква, солни и шеќерни кристали за нежно и длабинско ексфолирање и потхранување на кожата!
  ден 690,00
  Слика на GREEN PHARMACY СЕРУМ ЗА СУВИ ВРВОВИ - 30 ML

  GREEN PHARMACY СЕРУМ ЗА СУВИ ВРВОВИ - 30 ML


  Растителен серум за нега на врвовите на косата!
  ден 400,00
  Слика на GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ЗА ОШТЕТЕНА КОСА - 250ML

  GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ЗА ОШТЕТЕНА КОСА - 250ML


  Растителен спреј еликсир за нега на оштетена, истоштена и бојадисана коса!
  ден 275,00
  Слика на GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ПРОТИВ КОСОПАД - 250 ML

  GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ПРОТИВ КОСОПАД - 250 ML


  Растителен спреј еликсир против косопад!
  ден 275,00
  Слика на PANTHENOL HAND CREAM 75ML

  PANTHENOL HAND CREAM 75ML


  Заштитна крема за раце

  • За иритирани и оштетени дланки
  • Пантенол 5% и Уреа 5%
  • Навлажнува, регенерира, штити
  • Дерматолошки тестирано
  ден 361,00
  Слика на ДЕЛИКАТНИ ИНТИМНИ МАРАМИЦИ СО АЛОЕ ВЕРА – 12 ПАРЧИЊА

  ДЕЛИКАТНИ ИНТИМНИ МАРАМИЦИ СО АЛОЕ ВЕРА – 12 ПАРЧИЊА


  За совршено чувство на свежина и сигурност во секое време.
  ден 325,00
  Слика на ИНТИМЕН ГЕЛ СО АЛОЕ ВЕРА – 200 ML

  ИНТИМЕН ГЕЛ СО АЛОЕ ВЕРА – 200 ML


  Деликатен и нежен интимен гел богат со Алое Вера кој има смирувачко дејство за беспрекорна интимна хигиена.
  ден 600,00
  Слика на GREEN PHARMACY БАЛСАМ СО АРГАН И КАЛИНКА – 300 ML

  GREEN PHARMACY БАЛСАМ СО АРГАН И КАЛИНКА – 300 ML


  Природен балсам за сува коса!
  ден 220,00
  Слика на GREEN PHARMACY БАЛСАМ СО КОПРИВА – 300 ML

  GREEN PHARMACY БАЛСАМ СО КОПРИВА – 300 ML


  Природен балсам за истоштена, кршлива и слаба коса!
  ден 220,00
  Слика на GREEN PHARMACY БАЛСАМ СО РЕПАЈ – 300 ML

  GREEN PHARMACY БАЛСАМ СО РЕПАЈ – 300 ML


  Природен балсам против косопад за сите типови коса!
  ден 220,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА НЕПРИЈАТНА МИРИЗБА НА СТОПАЛАТА – 75 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА НЕПРИЈАТНА МИРИЗБА НА СТОПАЛАТА – 75 ML


  Органска крема со дабова кора и руса трева против потење и непријатна миризба на стапалата!
  ден 165,00
  Слика на PANTHENOL INTENSIVE HAND CREAM & MASK 75ML

  PANTHENOL INTENSIVE HAND CREAM & MASK 75ML


  Регенерирачка крема и маска за раце

  • Екстра богата формула
  • Пантенол, Уреа , Алантани и Сончогледово масло
  • Заштитени раце, нокти и кутикули
  • Дерматолошки тестирано
  ден 361,00
  Слика на SHUYA ДНЕВНИ ЦИКЛУСНИ ХИГИЕНСКИ ВЛОШКИ – 10 ПАРЧИЊА

  SHUYA ДНЕВНИ ЦИКЛУСНИ ХИГИЕНСКИ ВЛОШКИ – 10 ПАРЧИЊА


  Бескомпромисно најдобар избор на секоја жена – затоа што секоја жена го заслужува најдоброто!
  ден 423,00
  Слика на SHUYA НОЌНИ ЦИКЛУСНИ ХИГИЕНСКИ ВЛОШКИ – 8 ПАРЧИЊА

  SHUYA НОЌНИ ЦИКЛУСНИ ХИГИЕНСКИ ВЛОШКИ – 8 ПАРЧИЊА


  Бескомпромисно најдобар избор на секоја жена – затоа што секоја жена го заслужува најдоброто!
  ден 360,00
  Слика на SHUYA СЕКОЈДНЕВНИ ЦИКЛУСНИ ХИГИЕНСКИ ВЛОШКИ – 30 ПАРЧИЊА

  SHUYA СЕКОЈДНЕВНИ ЦИКЛУСНИ ХИГИЕНСКИ ВЛОШКИ – 30 ПАРЧИЊА


  Бескомпромисно најдобар избор на секоја жена – затоа што секоја жена го заслужува најдоброто!
  ден 423,00
  Слика на ANTI HAIR LOSS HAIR БАЛСАМ ЗА КОСА – 200 ML

  ANTI HAIR LOSS HAIR БАЛСАМ ЗА КОСА – 200 ML


  Балсам за стимулирање на растот на косата и против косопад
  ден 350,00
  Слика на ANTI HAIR LOSS HAIR МАСКА ЗА КОСА – 300 ML

  ANTI HAIR LOSS HAIR МАСКА ЗА КОСА – 300 ML


  Маска за стимулирање на растот на косата и против косопад!
  ден 350,00
  Слика на ANTI HAIR LOSS HAIR МАСЛО ЗА КОСА – 50 ML

  ANTI HAIR LOSS HAIR МАСЛО ЗА КОСА – 50 ML


  РМасло за стимулирање на растот на косата и против косопад!
  ден 675,00
  Слика на ANTI HAIR LOSS HAIR СПРЕЈ ЗА КОСА – 150 ML

  ANTI HAIR LOSS HAIR СПРЕЈ ЗА КОСА – 150 ML


  Растителен спреј еликсир за стимулирање на растот на косата и против косопад!
  ден 275,00
  Слика на ANTI HAIR LOSS HAIR ШАМПОН ЗА КОСА – 250 ML

  ANTI HAIR LOSS HAIR ШАМПОН ЗА КОСА – 250 ML


  Шампон за стимулирање на растот на косата и против косопад!
  ден 350,00
  Слика на ARGAN HAIR МАСКА ЗА КОСА – 250 ML

  ARGAN HAIR МАСКА ЗА КОСА – 250 ML


  Маска за регенерација на косата со арганово масло!
  ден 319,00
  Слика на ARGAN HAIR МАСЛО ЗА КОСА – 50 ML

  ARGAN HAIR МАСЛО ЗА КОСА – 50 ML


  Масло за регенерација на косата!
  ден 574,00
  Слика на ARGAN HAIR СПРЕЈ ЗА КОСА – 150 ML

  ARGAN HAIR СПРЕЈ ЗА КОСА – 150 ML


  Спреј за обновување на структурата на косата со арганово масло!
  ден 252,00
  Слика на ARGAN HAIR ШАМПОН ЗА КОСА – 250 ML

  ARGAN HAIR ШАМПОН ЗА КОСА – 250 ML


  Шампон за регенерација на косата со арганово масло!
  ден 294,00