Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Канцелариски материјали

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ДРЖАЧ ЗА СЕЛОТЕЈП - DELI
  Слика на ДРЖАЧ ЗА СЕЛОТЕЈП - MAS
  Слика на КОРЕКТОР - NOKI

  КОРЕКТОР - NOKI


  Пакување: 20 гр.
  ден 40,00
  Слика на КОРЕКТОР СО РАЗРЕДУВАЧ - PELICAN

  КОРЕКТОР СО РАЗРЕДУВАЧ - PELICAN


  Пакување: 2 x 20 гр.
  ден 80,00
  Слика на ЛЕПИЛО - OHO

  ЛЕПИЛО - OHO


  Пакување: 20 гр.
  ден 40,00
  Слика на ЛЕПИЛО СТИК - OPTIMA

  ЛЕПИЛО СТИК - OPTIMA


  Пакување: 8гр.
  ден 30,00
  Слика на МЕМОРИСКА КАРТИЧКА 16 GB - GOODRAM (MICRO CARD)
  Слика на ПАПКА “У” - CASSA

  ПАПКА “У” - CASSA


  Пакување: 100 листа
  ден 130,00
  Слика на ПАПКА “У” - NOKI

  ПАПКА “У” - NOKI


  Пакување: 100 листа
  ден 165,00
  Слика на ПЕНКАЛО DELI – 683 – 0.7
  Слика на ПЕНКАЛО LANTU – SF983 – 0.7
  Слика на ПЕНКАЛО PARKER I.M.METAL LAQUE BLACK CT ROLLER BALL PEN

  ПЕНКАЛО PARKER I.M.METAL LAQUE BLACK CT ROLLER BALL PEN


  Високо-квалитетно бизнис пенкало, во кутија.

  Тип на производ: PARKER I.M.METAL LAQUE BLACK CT ROLLER BALL PEN
  Боја: Црна
  Пакување: Во кутија
  Материјал: Направено од месинг, метал, со сјаен финиш
  ден 3.550,00 ден 2.200,00
  Слика на ПЕРНИЦА ЗА ПЕЧАТ HORSE NО.3
  Слика на САМОЛЕПЛИВО ЛИВЧЕ (STICKY NOTES) – OPTIMA

  САМОЛЕПЛИВО ЛИВЧЕ (STICKY NOTES) – OPTIMA


  Пакување: 100 лифчиња
  ден 30,00
  Слика на СЕЛОТЕЈП 15Х33

  СЕЛОТЕЈП 15Х33


  Димензија: 15мм х 33мм
  ден 15,00
  Слика на СЕЛОТЕЈП 48Х50
  Слика на СПАЈАЛИЦИ OPTIMA 4

  СПАЈАЛИЦИ OPTIMA 4


  Пакување: 100 парчиња
  ден 15,00
  Слика на УСБ МЕМОРИЈА 16 GB - MEDIA RANGE (USB)
  Слика на УСБ МЕМОРИЈА 32 GB - GOODRAM (USB)
  Слика на УСБ МЕМОРИЈА 8 GB - GOODRAM (USB)
  Слика на ХЕФТАЛИЦИ DELTA – 24/6 (МУНИЦИЈА)

  ХЕФТАЛИЦИ DELTA – 24/6 (МУНИЦИЈА)


  Пакување: 1/1000 парчиња
  ден 15,00
  Слика на ХЕФТАЛИЦИ DELTA ЖОЛТИ – 24/6 (МУНИЦИЈА)

  ХЕФТАЛИЦИ DELTA ЖОЛТИ – 24/6 (МУНИЦИЈА)


  Пакување: 1/1000 парчиња
  ден 20,00
  Слика на ХЕФТАЛИЦИ OPTIMA – 24/6 (МУНИЦИЈА)

  ХЕФТАЛИЦИ OPTIMA – 24/6 (МУНИЦИЈА)


  Пакување: 1/1000 парчиња
  ден 15,00
  Слика на ХЕФТАЛИЦИ OPTIMA – NO.10 (МУНИЦИЈА)

  ХЕФТАЛИЦИ OPTIMA – NO.10 (МУНИЦИЈА)


  Пакување: 1/1000 парчиња
  ден 15,00
  Слика на МИНИ ШОПИНГ КОЛИЧКА

  МИНИ ШОПИНГ КОЛИЧКА

  Мини количка за на работно биро кое може да служи како држач за мобилен телефон, картички или пенкала.
  ден 299,00
  Слика на ПОЛНАЧ ЗА IPHONE

  ПОЛНАЧ ЗА IPHONE

  Полнач за Iphone (адаптер + кабел)
  ден 500,00 ден 350,00
  Филтри Close
  Min: ден 10,00 Max: ден 2.200,00
  ден10 ден2200