Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кујнски прибор

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  ВОГ ТАВА

  ВОК ТАВА

  Карактеристики: Дијаметар: ф28 Со иновативна технологија на комбинирање на внатрешен слој од алуминиум со инокс 18/10 (3 СЛОЈА инокс,алуминиум, инокс) Братство Премиум е класичен пример за идеален микс на форма и функција. Премиум изведбата на јадро од алуминиум овозможува рамномерна дистрибуција на топлинска енергија, а внатрешниот слој од не'рѓосувачки челик инокс 18/10 го прави готвењето БЕЗБЕДНО и ЗДРАВО.Чувствувајте се како професионалец во својот дом
  ден 2.100,00
  ТАВА СО РАЧКА И КАПАК Ф20

  ТАВА СО РАЧКА И КАПАК Ф20

  Art. No Ø cm H cm V lit 72713 20 4,5 1,25 Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
  ден 1.750,00
  ТАВА СО РАЧКА И КАПАК Ф24

  ТАВА СО РАЧКА И КАПАК Ф24

  Art. No Ø cm H cm V lit 72715 24 4,7 2 Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. Достапна е со капак и без капак. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
  ден 1.810,00
  ТАВА СО РАЧКА И КАПАК Ф26

  ТАВА СО РАЧКА И КАПАК Ф26

  Art. No Ø cm H cm V lit 72716 26 5 2,5 Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
  ден 2.000,00
  ТАВА СО РАЧКА Ф20

  ТАВА СО РАЧКА Ф20

  Art. No Ø cm H cm V lit 71713 20 4,5 1.25 Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на плотна како и за печење во рерна. Достапна е со капак и без капак. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
  ден 1.300,00
  ТАВА СО РАЧКА Ф20

  ТАВА СО РАЧКА Ф24

  Art. No Ø cm H cm V lit 71715 24 4,7 2 Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на плотна како и за печење во рерна. Достапна е со капак и без капак. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
  ден 1.350,00
  ТАВА СО РАЧКА Ф20

  ТАВА СО РАЧКА Ф26

  Art. No Ø cm H cm V lit 71716 26 5 2.5 Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
  ден 1.700,00
  ТЕНЏЕРЕ СО РАЧКА Ф20 2л

  ТЕНЏЕРЕ СО РАЧКА Ф20 2л

  Art. No Ø cm H cm V lit 72607 20 8 2 Ова тенџере е идеално како за пржење така и за варење на храната. Со неговиот дизајн, меѓу тава и тенџере погодно е за најразлична подготовка на храна, особено корисен за месо кое прво се пропржува па потоа се вари. Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
  ден 1.500,00
  ТЕНЏЕРЕ Ф20

  ТЕНЏЕРЕ Ф20 2,5л

  Садовите ви нудат нов начин на живот: здраво, едноставно, модерно. Неверојатно практичниот, елегантен дизајн со внимателно обрани детали ви овозможува да го добиете најдоброто од Вашите садови. Ако храната е лек тогаш не е сеедно во какви садови ќе ја приготвувате, особено во денешно време кога на пазарот има садови со непознати потекло и здравствена исправност. Ви нудиме начин на подготова и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот.
  ден 1.758,00
  ТЕНЏЕРЕ Ф20

  ТЕНЏЕРЕ Ф22 4л

  Art. No Ø cm H cm V lit 72604 22 11 4 Садовите ви нудат нов начин на живот: здраво, едноставно, модерно. Неверојатно практичниот, елегантен дизајн со внимателно обрани детали ви овозможува да го добиете најдоброто од Вашите садови. Ако храната е лек тогаш не е сеедно во какви садови ќе ја приготвувате, особено во денешно време кога на пазарот има садови со непознати потекло и здравствена исправност. Ви нудиме начин на подготова и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот.
  ден 1.955,00
  ТЕНЏЕРЕ Ф20

  ТЕНЏЕРЕ Ф24 5л

  Art. No Ø cm H cm V lit 72605 24 12 5 Садовите ви нудат нов начин на живот: здраво, едноставно, модерно. Неверојатно практичниот, елегантен дизајн со внимателно обрани детали ви овозможува да го добиете најдоброто од Вашите садови. Ако храната е лек тогаш не е сеедно во какви садови ќе ја приготвувате, особено во денешно време кога на пазарот има садови со непознати потекло и здравствена исправност. Ви нудиме начин на подготова и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот.
  ден 2.330,00
  ТЕНЏЕРЕ Ф20

  ТЕНЏЕРЕ Ф28 8.5л

  Art. No Ø cm H cm V lit 72623 28 14,5 8.5 Садовите ви нудат нов начин на живот: здраво, едноставно, модерно. Неверојатно практичниот, елегантен дизајн со внимателно обрани детали ви овозможува да го добиете најдоброто од Вашите садови. Ако храната е лек тогаш не е сеедно во какви садови ќе ја приготвувате, особено во денешно време кога на пазарот има садови со непознати потекло и здравствена исправност. Ви нудиме начин на подготова и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот.
  ден 2.990,00
  Филтри Close
  Min: ден 1.300,00 Max: ден 2.990,00
  ден1300 ден2990