Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  АРХИВСКИ ОРМАР CARMEN - CR 1235L

  Бренд: Carmen

  • Уникатна брава
  • Висинско подесување на рафтовите
  • 0,6 mm челичен лим
  • 3 Години Гаранција
  Шифра: 100318
  ден 12.890,00
  i h

  *ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕКРА НА КОЛИЧИНИ*

   

  Архивски ормар CR 1235L карактеристики:

  • Метален шкаф со 4 рафтови за документи/папки
  • Рафтови со можност за подесување на висината
  • Брава со заклучување на 3 точки за поголема безбедност
  • Дополнително појачана конструкција на вратите со што се осигурува висока отпорност на надворењен притисок
  • Челичен лим со дебелина 0.6mm
  • Уникатна брава со 2 клуча
  • Димензии (mm) 900 x 400 x 1850
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  *ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕКРА НА КОЛИЧИНИ*

   

  Архивски ормар CR 1235L карактеристики:

  • Метален шкаф со 4 рафтови за документи/папки
  • Рафтови со можност за подесување на висината
  • Брава со заклучување на 3 точки за поголема безбедност
  • Дополнително појачана конструкција на вратите со што се осигурува висока отпорност на надворењен притисок
  • Челичен лим со дебелина 0.6mm
  • Уникатна брава со 2 клуча
  • Димензии (mm) 900 x 400 x 1850