Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  АРХИВСКИ ОРМАР CARMEN - CR 1233J

  Бренд: Carmen

  • Уникатна брава
  • Место за етикета со име
  • 0,6 mm челичен лим
  • 3 Години Гаранција
  Шифра: 100317
  ден 7.500,00
  i h

  Архивски ормар CR 1233J карактеристики:

  • Метален шкаф со 1 рафт со можност за подесување на висината
  • Дополнително појачана конструкција на вратите за поголема безбедност
  • Челичен лим со дебелина 0.6mm
  • Уникатна брава со 2 клуча
  • Димензии (mm) 900 x 400 x 900
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Архивски ормар CR 1233J карактеристики:

  • Метален шкаф со 1 рафт со можност за подесување на висината
  • Дополнително појачана конструкција на вратите за поголема безбедност
  • Челичен лим со дебелина 0.6mm
  • Уникатна брава со 2 клуча
  • Димензии (mm) 900 x 400 x 900